Styret
for Lillesand Skolekorps
2018 / 2019

Styre velges hvert årsmøte i oktober

For å unngå spamming er alle mailadresser notert med (x) i stedet for @
   leder   Åsne Knutson De Presno 902 01 587   aasne(x)hotmail.no

   nestleder

  Kathrine Danielsen 975 45 199   kkdanielsen(x)yahoo.no
   sekretær   Lene Heldal 404 14 363   lkheldal(x)gmail.com
   kasserer   Lotta Modalen      414 12 161   lottamodalen(x)yahoo.se
   styremedlem - drill-kontakt   Reidun Rosenberg Røstad 415 69 359   reidun.r.r(x)gmail.com
   styremedlem   Tom Olstad 928 83 880   tom1.olstad(x)gmail.com
   styremedlem   Emil Viken     emil.b.viken(x)gmail.com
   tillitsvalgt HK-musikant   ?    
   RK-dirigent, ikke-tiende tilhører    Lars Andreas Lund 974 36 162   lars21(x)live.no
   HK-dirigent, ikke-tiende tilhører   Kristin O Engemyr 414 50 253   tintin-73(x)hotmail.com
   Drill-instruktør, ikke-tiende tilhører   Tonje Søbye 452 87 129   tonjesobye(x)outlook.com
 
Lillesand skolekorps har samarbeid om opplæring med Kulturskolen i Lillesand og Birkenes
 

Andre Sentrale verv og stillinger:

For å unngå spamming er alle mailadresser notert med (x) i stedet for @
  instrumentansvarlig    Lars Bjørn Engemyr 482 16 104   lbengemyr(x)hotmail.com  
  uniformskomite   Inger Marie Johannessen 974 21 374   ingerbay(x)hotmail.com
  Kristine Hasle Øina 992 45 258   kristine.hasle(x)hotmail.com
  matkomite   Cecilie Breimyr Brovig 903 68 704   cecilie.brovig(x)hotmail.com
  Hilde Thomassen 909 67 092   hilde.thomassen(x)sshf.no
  Marianne Rislå 976 09 857   mari_risla(x)hotmail.com
  Eli Eigeland 977 03 141   elieigeland(x)gmail.com
  turkomite
  Kristina Eide Olsen 412 09 069   kriol4(x)online.no
  Torgeir Kjøstedt 480 90 869   tkjost(x)hotmail.com
  lotterikomite
  Alexander Modalen 414 12 161   lottamodalen(x)yahoo.se
  Astrid Tandberg 909 65 931   aeltand(x)online.no
  Jan W Denstad 909 83 684   jwdenstad(x)soleshipping.com
 
foreldrevakt-
komite 

 

 HK

 

  Mona Bjelkåsen 915 83 801   mbj(x)nkom.no
  Marianne Denstad 928 14 545   mcdenstad(x)hotmail.com
 RK

 

  Live Walle 909 85 970   live.walle(x)gmail.com
  Joanna Rackzkowska 967 04 155   asia82r(x)interia.pl
  valgkomite   Joyce Pigao 463 71 282   joyce.pigao(x)sshf.no
  Espen Ringvold 930 45 826   eringv(x)broadpark.no

 

Instruktører for Aspiranter og Rekrutter samt drill 2018/2019:

For å unngå spamming er alle mailadresser notert med (x) i stedet for @
  Elisabeth G. Lund   saksofon / klarinett 950 80 912   elisabeth.lund(x)nov.com
  Linneah Sofie Kjelsaas   klarinett 479 51 477   lskjelsaas(x)gmail.com
  Aslaug Hagestad Nag   trommer 932 03 343   hagestadnag(x)hotmail.no
  Tore Heuer

  messing

902 73 126

  tore.heuer(x)grimstad.kommune.no
  Tonje Søbye   drillansvarlig 452 87 129   tonjesobye(x)outlook.com
  Kristin O. Engemyr   dirigent Hovedkorps, musikalsk leder 414 50 253   tintin-73(x)hotmail.com
  trommekonsulent
   Lars Andreas Lund   dirigent Rekruttkorps  974 36 162   lars21(x)live.no


 

Lillesand Skolekorps
postboks 142, 4792 LILLESAND